Bóg Ojciec Sędzia Sprawiedliwy, Pan Jezus Miłosierny, Pan Jezus w Hostii Przenajświętszej Ukryty, Duch Święty Pocieszyciel i Duch Prawdy, Matka Boża Królowa Polski Bóg Ojciec Sędzia Sprawiedliwy, Pan Jezus Miłosierny, Pan Jezus w Hostii Przenajświętszej Ukryty, Duch Święty Pocieszyciel i Duch Prawdy, Matka Boża Królowa Polski Bóg Ojciec Sędzia Sprawiedliwy, Pan Jezus Miłosierny, Pan Jezus w Hostii Przenajświętszej Ukryty, Matka Boża Królowa Polski

...nie moja, lecz Twoja Wola niech Się Stanie! [Łk 22,42]

PRZYJMUJMY W SPOSÓB GODNY PANA JEZUSA CHRYSTUSA UKRYTEGO W PRZENAJŚWIĘTSZEJ KOMUNII - TYLKO NA KOLANACH I DO UST...


Rycerzyk Niepokalanej. Katolicki miesięcznik dla dzieci. (778183600) - edytuj

Opis Organizatora


Rycerzyk Niepokalanej jest to Katolicki miesięcznik dla dzieci. Ukazuje się nakładem Wydawnictwa Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie, założonego przez Świętego Maksymiliana Marię Kolbego.

Święty Maksymilian chciał wszystkim pomóc pokochać Pana Jezusa i Jego Matkę, dlatego razem z Braćmi Zakonnymi zaczął wydawać Rycerza Niepokalanej – miesięcznik dla dorosłych. Z czasem jednak Zapragnął, by tę Miłość do Pana Boga zaszczepiać od najmłodszych lat w sercach dzieci. Postanowił więc wydawać miesięcznik dla dzieci.

We wrześniu 1938 roku ukazał się pierwszy kolorowy miesięcznik dla najmłodszych o tytule: Mały Rycerzyk Niepokalanej i Był jego pierwszym redaktorem naczelnym.

Brak wydarzeń jednokrotnych.

Brak wydarzeń cyklicznych.

Osadź profil Organizatora na innej stronie

Następujący kod HTML pozwoli Ci osadzić ramki z niniejszym profilem lub samą listę wydarzeń na innej stronie.

Treść z naszej strony jest responsywna i możesz dopasować szerokość i wysokość ramki (parametry width, height) do swoich potrzeb.

Pełny profil

Lista wydarzeń

Wyświetleń: 4

<
KAPLICZKI
DOMOWE