Maryja - nasza najskuteczniejsza ochrona!
Bóg Ojciec Sędzia Sprawiedliwy, Pan Jezus Miłosierny, Matka Boża Królowa Polski Bóg Ojciec Sędzia Sprawiedliwy, Pan Jezus Miłosierny, Matka Boża Królowa Polski

...nie moja, lecz Twoja Wola niech się Stanie! [Łk 22,42]


Centrum pomocy

Dla organizatorów

Korzystanie z DEOmeo jest i zawsze będzie bezpłatne. Czasami pobieramy dobrowolne opłaty, które opisaliśmy tutaj.
Możesz to zrobić na dwa sposoby:
  • Samodzielnie - wejdź na stronę dodawania wydarzenia i skonfiguruj wszystko zgodnie z instrukcjami. W razie potrzeby, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
  • Skontaktuj się z nami - bezpłatnie skonfigurujemy wszystko za Ciebie.

W formularzy dodawania wydarzenia jest dostępna opcja "chcę stworzyć zapisy na to wydarzenie". W tym przypadku również możesz wykonać wszystko samodzielnie, albo bezpłatnie zlecić to nam.

Do wyboru masz 3 metody, z których mogą skorzystać uczestnicy Twojego wydarzenia:

  • Przelew online
  • Przelew bankowy
  • Płatność na miejscu

Z uwagi na wygodę uczestników, forma płatności przelewem online jest zawsze aktywna (domyślnie zapewnia ona pełną automatyzację).

W przypadku przelewu bankowego, możemy zbierać gotówkę na nasze konto. Nie musisz wtedy pamiętać o sprawdzaniu konta i odznaczaniu statusów zgłoszeń.

Tak, przygotowaliśmy do tego specjalny moduł. Umożliwia on dodanie przycisku, w który można kliknąć. W efekcie pojawi się formularz z zapisami na Twoje wydarzenie.


Dla uczestników

Przeszukaj swoją skrzynkę odbiorczą i sprawdź wszystkie foldery typu oferta, inne, spam. Jeśli Twojego e-mail rzeczywiście nie ma, napisz do nas na deomeo@deomeo.pl

Tak, dane w zgłoszeniu można dowolnie edytować. Możliwe są nawet sytuacje, gdy opłacisz już zgłoszenie, a chcesz np. dopisać inne osoby. System sam przeliczy wartość zgłoszenia i kwotę do ewentualnej dopłaty.
Dokładamy wszelkich starań, aby portal działał na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Gdyby jednak pojawił się u Ciebie jakiś problem spróbuj skorzystać z innej przeglądarki lub urządzenia (komputer, tablet, telefon). Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z nami na deomeo@deomeo.pl.

We wszystkich sprawach możesz skontaktować się z nami na deomeo@deomeo.pl