Maryja - nasza najskuteczniejsza ochrona!

Centrum Barnabitów (777780953)

Adres: Warszawa, ul. Smoluchowskiego 1, 02-679, woj. mazowieckie.
Telefon: 22 54 32 001, 22 54 32 302.
E-mail: info@barnabici.pl.

Opis miejsca


Serdecznie witamy na stronie internetowej Centrum Barnabitów – miejsca wyjątkowego ze względu na swój gościnny charakter, atrakcyjną lokalizację oraz rodzaj i jakość oferowanych usług.

Centrum Barnabitów znajduje się w Warszawie na Mokotowie, przy ul. Smoluchowskiego, w miejscu dogodnym ze względu na łatwy dojazd z lotniska (ok. 10 min.), z centrum miasta (ok. 15 min.) oraz w sąsiedztwie centrum handlowego Galeria Mokotów (ok. 5 min.).

Do dyspozycji Gości oddajemy 115 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z łazienkami oraz w kilku apartamentach. W każdym pokoju można korzystać z telewizji kablowej, telefonu, bezprzewodowego Internetu WiFi (bez dodatkowych opłat). Pokoje wyposażone sa również w bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wode mineralną.

Obiekt doskonale nadaje się do organizowania w nim wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, zjazdów, kongresów, kursów, warsztatów, targów i wystaw, ponieważ jest obiektem odpowiednio w tym celu wyposażonym i gwarantującym atmosferę ciszy i spokoju.

Dużą zaletą Centrum Barnabitów są klimatyzowane sale konferencyjne, z których największa na 110 osób z amfiteatralnym ustawieniem krzeseł, ma odpowiednie nagłośnienie i stałe kabiny dla tłumaczy symultanicznych. Pozostałe sale to jedna na 70 osób, dwie na 25 osób, dwie na 15 osób i trzy na 10 osób. Obiekt wyposażony jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i komputerowy, który może być wykorzystywany w każdej sali konferencyjnej i w pozostałych pomieszczeniach. We wszystkich salach konferencyjnych dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Centrum posiada własną klimatyzowaną restaurację serwującą posiłki kuchni polskiej i międzynarodowej w trzech salach oraz dwóch ogrodowych altanach. Bogate śniadania w formie bufetu spotykają się z uznaniem gości reprezentujących również inne kraje i kultury. Biznesowe lunche, kolacje, przyjęcia jubileuszowe i okolicznościowe od lat cieszą się nieprzerwanym powodzeniem. W okresie wiosenno – letnim istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia, uroczystej lub grillowej kolacji, a także biznesowego obiadu w zacisznym ogrodzie na terenie obiektu.

Parking dla około 70 samochodów zapewnia bezpieczny, monitorowany telewizją przemysłową postój również dla autokarów.

Recepcja Centrum Barnabitów czynna jest całą dobę i zapewnia obsługę gości również w obcych językach.

Na terenie obiektu znajduje się Kaplica św. Pawła Apostoła. Dla grup pielgrzymujących istnieje możliwość zamówienia mszy św. lub odprawienia jej przez duszpasterza towarzyszącego pielgrzymom.

Obiekt jest własnością Zgromadzenia Księży św. Pawła – Ojców Barnabitów. 

Mapa

Wyświetleń: 1