Pan Bóg Stworzyciel, Pan Jezus Miłosierny, Pan Jezus w Hostii Przenajświętszej Ukryty, Duch Święty Pocieszyciel i Duch Prawdy, Matka Boża Królowa Polski Pan Bóg Stworzyciel, Pan Jezus Miłosierny, Pan Jezus w Hostii Przenajświętszej Ukryty, Duch Święty Pocieszyciel i Duch Prawdy, Matka Boża Królowa Polski Pan Bóg Stworzyciel, Pan Jezus Miłosierny, Pan Jezus w Hostii Przenajświętszej Ukryty, Matka Boża Królowa Polski

...nie moja, lecz Twoja Wola niech Się Stanie! [Łk 22,42]
Oferujemy usługi z dziedziny nowych technologii i organizacji wydarzeń

Dlaczego usługi?

Fundacja DEOmeo jest Przedsiębiorstwem Społecznym (nie nastawionym na zysk) wpisanym na Listę Ministerialną Departamentu Ekonomii Społecznej i Solidarnej.

Jednocześnie dla utrzymania kompetentnego zespołu, oferujemy świadczenie usług z dziedziny nowych technologii oraz organizacji wydarzeń.

Jako przedsiębiorstwo społeczne, nawet działalność usługową chcemy świadczyć w poczuciu misji zgodnej z naszymi przekonaniami. Naszą misją jest ułatwienie udziału w wydarzeniach i najchętniej pracujemy przy projektach w obszarach zbliżonych do naszej głównej działalności.

Nasze kwalifikacje

Część naszego zespołu wywodzi się z branży informatycznej i marketingowej i posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w programowaniu, jak i w organizacji wydarzeń. Połączyły nas wspólne marzenia i spełnione aspiracje udanego łączenia filantropii z gospodarnością.

W naszym zespole posiadamy specjalistyczne wykształcenie, bogate doświadczenie zawodowe (obejmujące działalność na międzynarodowych rynkach i w dużych organizacjach) i różnorodne umiejętności, połączone z wrażliwością na dobro i piękno.

Dzięki temu możemy oferować usługi dla firm i instytucji polonijnych, których działalność nie zaprzecza naszym wartościom.

Dobrze obracamy się wśród wielu technologii. Umiemy budować aplikacje internetowe (HTML5, Javascript, Wordpress/PHP, Ruby on Rails), aplikacje mobilne na platformy Android oraz iOS (Xamarin.NET) a także tradycyjne aplikacje systemu Windows.

Posiadamy ponadto wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu, szczególnie marketingu internetowego.

Dla kogo?

Pierwsze zlecenia jako DEOmeo świadczymy na potrzeby organizacji polonijnych.

Tutaj nasze kompetencje spotykają się z poczuciem misji.

Zachęcamy kolejne firmy i instytucje do zaufania naszemu zespołowi.

Współpraca z nami

Współpracę z Klientem zaczynamy od nawiązania ciepłej relacji, pełnej poszanowania. Pragniemy wnikliwie zrozumieć oczekiwania naszych Klientów, by móc w pełni dostosować nasze rozwiązania.

Cenimy przejrzystość i prostotę - zarówno w komunikacji, jak i w proponowanych przez nas rozwiązaniach.

W celu złożenia nam zapytania ofertowego, prosimy o kontakt pod adresem deomeo@deomeo.pl


deomeo@deomeo.pl

Zwykle odpowiadamy w tym samym dniu.
Jeśli chcesz skontaktować się telefonicznie - wyślij nam swój numer, na pewno oddzwonimy.

Skip to content