Bóg Ojciec Sędzia Sprawiedliwy, Pan Jezus Miłosierny, Matka Boża Królowa Polski Bóg Ojciec Sędzia Sprawiedliwy, Pan Jezus Miłosierny, Matka Boża Królowa Polski Bóg Ojciec Sędzia Sprawiedliwy, Pan Jezus Miłosierny, Matka Boża Królowa Polski

...nie moja, lecz Twoja Wola niech Się Stanie! [Łk 22,42]


Oferujemy usługi z dziedziny nowych technologii i organizacji wydarzeń

Dlaczego usługi?

Fundacja DEOmeo jest Przedsiębiorstwem Społecznym (nie nastawionym na zysk) wpisanym na Listę Ministerialną Departamentu Ekonomii Społecznej i Solidarnej.

Jednocześnie dla utrzymania kompetentnego zespołu, oferujemy świadczenie usług z dziedziny nowych technologii oraz organizacji wydarzeń.

Jako przedsiębiorstwo społeczne, nawet działalność usługową chcemy świadczyć w poczuciu misji zgodnej z naszymi przekonaniami. Naszą misją jest ułatwienie udziału w wydarzeniach i najchętniej pracujemy przy projektach w obszarach zbliżonych do naszej głównej działalności.

Nasze kwalifikacje

Część naszego zespołu wywodzi się z branży informatycznej i marketingowej i posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w programowaniu, jak i w organizacji wydarzeń. Połączyły nas wspólne marzenia i spełnione aspiracje udanego łączenia filantropii z gospodarnością.

W naszym zespole posiadamy specjalistyczne wykształcenie, bogate doświadczenie zawodowe (obejmujące działalność na międzynarodowych rynkach i w dużych organizacjach) i różnorodne umiejętności, połączone z wrażliwością na dobro i piękno.

Dzięki temu możemy oferować usługi dla firm i instytucji polonijnych, których działalność nie zaprzecza naszym wartościom.

Dobrze obracamy się wśród wielu technologii. Umiemy budować aplikacje internetowe (HTML5, Javascript, Wordpress/PHP, Ruby on Rails), aplikacje mobilne na platformy Android oraz iOS (Xamarin.NET) a także tradycyjne aplikacje systemu Windows.

Posiadamy ponadto wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu, szczególnie marketingu internetowego.

Dla kogo?

Pierwsze zlecenia jako DEOmeo świadczymy na potrzeby organizacji polonijnych.

Tutaj nasze kompetencje spotykają się z poczuciem misji.

Zachęcamy kolejne firmy i instytucje do zaufania naszemu zespołowi.

Współpraca z nami

Współpracę z Klientem zaczynamy od nawiązania ciepłej relacji, pełnej poszanowania. Pragniemy wnikliwie zrozumieć oczekiwania naszych Klientów, by móc w pełni dostosować nasze rozwiązania.

Cenimy przejrzystość i prostotę - zarówno w komunikacji, jak i w proponowanych przez nas rozwiązaniach.

W celu złożenia nam zapytania ofertowego, prosimy o kontakt pod adresem deomeo@deomeo.pl


deomeo@deomeo.pl

Zwykle odpowiadamy w tym samym dniu.
Jeśli chcesz skontaktować się telefonicznie - wyślij nam swój numer, na pewno oddzwonimy.